Skip to content Skip to footer

Finansowanie instalacji OZE

Chcesz zainwestować w rozwiązania OZE jednak nie masz wystarczającego kapitału?

Nic nie szkodzi, w Cleanline Energy, nie musisz odkładać planów na później. Mamy dla Ciebie tanie finansowanie, dzięki któremu możesz zacząć oszczędzać już teraz. Zamiast płacić coraz wyższe rachunki za prąd, będziesz spłacać instalację. Fotowoltaika będzie pracować wydajnie przez ponad 30 lat, generując oszczędności.

Obawiasz się kredytu ze względu na wysoką inflację i rosnące stopy procentowe?

Postaw na bezpieczne finansowanie w Cleanline Energy – InBank, czyli kredyt na wyjątkowo korzystnych warunkach! Dzięki temu, możesz zacząć oszczędzać od razu, nie czekając, aż koszty energii zrujnują Twój portfel.

Aktualnie drożeje wszystko, w tym energia elektryczna. Nic nie wskazuje na to by sytuacja miała się zmienić. Na szczęście, możesz w dużej mierze się uniezależnić od tych podwyżek. Chcesz mieć domowy budżet pod kontrolą? Dzięki instalacji fotowoltaicznej możesz w znaczący sposób obniżyć rachunki za prąd na lata. To bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny. Oferujemy Ci pełne wsparcie w zakresie inwestycji – od doboru mocy systemu, przez korzystne finansowanie, aż po opiekę posprzedażową. Co jeszcze powstrzymuje Cię przed decyzją?

Co wyróżnia naszą ofertę?

  • kredyt z oprocentowaniem niższym niż inflacja,
  • stałe lub zmienne raty oparte o WIBOR 6 mc. – sam decydujesz co jest dla Ciebie korzystniejsze,
  • odroczenie płatności o 3 miesiące – kupując dzisiaj instalację fotowoltaiczną, oszczędzasz od razu, a spłacać raty zaczniesz dopiero po trzech miesiącach,
  • okres finansowania nawet do 150 miesięcy,
  • możliwość nadpłaty/wcześniejszej spłaty bez prowizji.
Go To Top